Jdi na obsah Jdi na menu
 


Assassin Creed postavy

images.jpgLucy Stillman

Lucy Stillman je vědkyně ze společnosti Abstergo pracující pro Warrena Vidica.Jednou v roce 2012 někdy v září Vidic unese Desmonda Milese,protože ho potřebuje k nalezení Úlomku ráje.Úlomek ráje je taková kouzelná věc se má Vidic umysl že vytvoří svět ve kterém bude mír ale s nesvobodnou vůlí.Desmond si vždycky bude muset lehnout do Animusu AC I. kde bude vidět příběh svého prapraprapraprapraprapradědečka Altaira Ibn-La'Ahada.Altair je Asasín který dělá různé mise pro jeho mistra Al-Mualima,ale později ho Altair zabije protože ho Al-Mualim zradí.Potom co se Lucy a Desmond dozvědí,že Vidic je potomek templářů tak odejdou pryč z Absterga a nastěhují se k Shaunovi Haskingsovi a Rebecce Crane.Později až najdou ÚLOMEK RÁJE tak ho Desmond aktivuje a jablko ho donutí aby píchl Lucy do břicha.Tahle situace se nacházela v Assassins Creed Brotherhood.Pokračování nevím.

 

 

imagescatwc3l1.jpgDesmond Miles

Desmond je druhý hlavní hrdina hry Assassins Creed.Je předek zabijáků v roce 1191 předek Altair Ibn-La'Ahad v roce 1500 Ezio Auditore da Firenze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imagescajryq13.jpgEzio Auditore da Firenze

Ezio je předek Desmonda Milese a syn Giovanniho Auditore a Marii Auditore.Je to hlavní hrdina hry Assassins Creed II a Assassins Creed Brotherhood.

 

 

 

 

 

 

 

 

assassin-altair.jpgAltair Ibn-La'Ahad

Altair je předek Desmonda Milese učedník Al-Mualima.Je to hlavní hrdina a nachází se v Assassins Creed.

 

 

 

 

 

 

 

 

DALŠÍ

Al-Mualim,Warren Vidic,Giovanni Auditore,Claudia Auditore,Maria Auditore,Mario Auditore,Federico Auditore,Cesare Borgia,Shaun Hagskins,Rebecca Crane.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář